Vaše rychlé půjčky od České

Vážně si myslíte, že na dobré slovo a správně postavenou větu půl milionu nedostanete? Velice se mýlíte. Česká spořitelna otevřela stavidla financování a máte možnost se vykoupat v hotovosti. Ani 600.000 Kč by nebyl problém.

Na tak malou částku rovnou zapomeňte. Ani rychlá sms půjčka není nic pro Vás. Vaše rychlé půjčky Česká spořitelna půjčuje bez ručitele a jen na papír od zaměstnavatele půl milionu jako by šlo o pár tisíc. Půlmilionová bankovka zatím neexistuje, ale Spořitelna Vám dodá hotovost v modrých bankovkách s třema nulami na konci. A peníze si budete moci rovnou odnést.

Rychlá půjčka bez ručitele

Každý ručitel by se asi kroutil nad tak velkou hodnotou. Ručit za produkt půjčka do 20000 je jedna věc, ale zavázat se za půl mega je pěkná odvaha. Jenže Vy ručitele nepotřebujete. Plat Vám na půjčku stačí a Spořitelna půjčky půjčuje bez těchto formalit. Všechno k vyřízení máte splněno občanským průkazem a dokladem z práce.

Dobré slovo hodně znamená. Vyplňte si jednoduchý online formulář a počkejte si na telefon. Z banky Vám sami zavolají a domluvíte se na nejlepší možný termín. Půjčku si můžete druhý den jít podepsat a další den inkasovat.

Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>